sort proizvodi

Одборници скупшптине општине

ОДБОРНИЦИ СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ:

Редни број Име и Презиме Год. Рођења Занимање Место пребивалишта Изборна листа
1. Власта Петровић 1958 Лекар Трговиште Александар Вучић-Србија побеђује
2. Далиборка Величковић 1973 Лекар Трговиште Александар Вучић-Србија побеђује
3. Александар Колић 1983 Мастер економије Трговиште Александар Вучић-Србија побеђује
4. Петруш Грујић 1954 економски техничар Горњи Стајевац Александар Вучић-Србија побеђује
5. Биљана Јовановић 1983 Професор разредне наставе Радовница Александар Вучић-Србија побеђује
6. Драган Крстић 1961 Дипл. Инжињ.машинства Црновце Александар Вучић-Србија побеђује
7. Драган Богдановић 1972 Ветеринарски техничар Радовница Александар Вучић-Србија побеђује
8. Наташа Манасијевић 1988 Санитарно-еколошки инжењер Доњи Стајевац Александар Вучић-Србија побеђује
9. Момчило Ђорђевић 1958 Предузетник Ново Село Александар Вучић-Србија побеђује
10. Иван Крстић 1979 Предузетник Радовница Александар Вучић-Србија побеђује
11. Синиша Спасић 1975 Предузетник Трговиште Александар Вучић-Србија побеђује
12. Александар Анђеловић 1951 Наставник руског језика Трговиште Александар Вучић-Србија побеђује
13. Снежа Стефановић 1966 Наставник разредне наставе Ново Село Александар Вучић-Србија побеђује
14. Милић Стојчић 1955 Пензионер Сурлица Александар Вучић-Србија побеђује
15. Станоја  Станојковић 1944 Пензионер Трговиште Александар Вучић-Србија побеђује
16. Дијана Поповић 1989 Мастер психолог Трговиште Александар Вучић-Србија побеђује
17. Слободан Тројановић 1953 Пензионер Марганце Александар Вучић-Србија побеђује
18. Милош Стефановић 1989 Дипл. Економиста Козји Дол Александар Вучић-Србија побеђује
19. Катарина Станојковић 1983 Инжењер за ПТТ саобраћај Трговиште Александар Вучић-Србија побеђује
20. Марија Јордановић 1988 Мастер математичар Горња Трница Ивица Дачић-СПС
21. Дарко Томић 1974 Економиста Трговиште Ивица Дачић-СПС
22. Горан Ристић 1965 Дипломирани инжењер шумарства Трговиште Ивица Дачић-СПС
23. Радован Стојановић 1957 Доктор Трговиште Др Радован Стојановић-Демократска странка-Јединствена Србија
24. Габријела Манић 1982 Текстилни техничар Радовница Александар Вучић-Србија побеђује
25. Божидар Илић 1943 Пензионер Шапранце Александар Вучић-Србија побеђује
close
logo

  • keyboard_arrow_right
  • prod check
    check
  • akcija - 0 %